SvAgency - pulty centralizované ochrany
Home »Poskytované služby»Ochrana objektů pro váš domov

Tísňová linka

Co je vlastně Tísňová linka?

Tísňová linka (TL) je moderní systém, který vyhodnocuje události na základě údajů z elektronické zabezpečovací signalizace (EZS) - alarmu. Ta je nainstalovaná v zabezpečeném objektu nebo na sledovaných vozidlech.

Jednotlivé události vyhodnocuje operátor Tísňové linky, všechny jsou řešené podle pevně stanovených pravidel. Právě díky informácím z TL můžete mít dokonalý přehled o tom, co se právě děje u vás doma, i když tam právě nejste. Pokud se vyskytne problém, krizovou situaci ihned řešíme a okamžitě Vás informujeme o přijatých opatřeních.

Proč připojit vaší firmu k Tísňové lince?

  • neustálá kontrola a tím i zabezpečení vašeho majetku
  • bezpečnost vašich komodit
  • rychlý zásah v krizových situacích (vloupání, požár, záplavy, …)
  • proškolené členy zásahové služby
  • patrolace (preventivní kontroly hlídkou)
  • neustálý přehled o pohybu osob v objektech
  • kontrola přístupu oprávněných a neoprávněných osob do jednotlivých častí firmy
  • snížení rizika odcizení majetku či citlivých údajů

Instalace a servis

Společnost JABLOTRON vás nejen ochrání, ale i připraví váš objekt ke střežení po všech stránkách. Umíme dodat potřebný alarm nebo na naší TL připojit váš současný. Po připojení jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 365 dní do roka.

Naše servisní oddělení se postará i o pravidelné revize alarmu. Součástí prohlídky je samozřejmě i komplexní servis – zaškolení do uživatelské obsluhy, softwarové úpravy i seznámení s novými trendy. Právě pravidelné prohlídky zvyšují spolehlivost vašeho alarmu a tím i samotné bezpečnosti vaší firmy.

Chci se připojit k TL

Je to jednoduché. Stačí zavolat na naší Zákaznickou linku nebo odeslat Kontaktní formulář. Naše oddělení péče o zákazníky už vše zařídí.

Vytisknout stránku

Poskytované služby Akční nabídka Partneři O společnosti Kontakty
© 2004-2014 JABLOTRON SECURITY a.s. Všechna práva vyhrazena.