SvAgency - pulty centralizované ochrany
Home »O společnosti

Profil společnosti

Vzniklo nové Bezpečnostní centrum JABLOTRON

Tradiční český výrobce moderních alarmů společnost JABLOTRON zahájila v listopadu 2011 činnost vlastního Bezpečnostního centra, které od začátku střeží více než 16 000 objektů (bytů, rodinných domů, prodejen, kanceláří, skladů, výrobních hal, institucí a úřadů). Navázala při tom na technické zázemí a zkušenosti největšího tuzemského poskytovatele služeb pultu centralizované ochrany SV-AGENCY a společnosti JABLOSEC (dříve ADT).

Pod ochrannými křídly doma i na cestách

Náš tým školených odborníků si zakládá zejména na kvalitě poskytovaných služeb, důležitá je pro nás zodpovědnost a vysoký standard poskytované ochrany. Využíváme nejmodernější technologie a naše služby jsou variabilní – ušijeme je na míru každému.

Kromě ochrany budov se specializujeme i na ochranu automobilů, proto chráníme nejen vaši střechu nad hlavou, ale i pohyb na čtyřech kolech.

Věnujeme se ve stejné kvalitě všem zákazníkům. Jsme připraveni postarat se o váš majetek na celém území ČR

Prvotřídní ochrana na pevných základech

Silná tradice a bohaté zkušenosti, i tak by se dalo popsat naše působení na trhu, kořeny společnosti sahají až do roku 1991.  V roce 2010 se Holdingová společnost JABLOTRON stala 100% akcionářem SV-AGENCY.

 
  

Vytisknout stránku

Poskytované služby Akční nabídka Partneři O společnosti Kontakty
© 2004-2014 JABLOTRON SECURITY a.s. Všechna práva vyhrazena.