SvAgency - pulty centralizované ochrany
Home »Novinky
Nabídka ochrany majektu

Jablotron rozšiřuje pole působnosti

 

Tradiční český výrobce alarmů Jablotron dnes zahájil provozování vlastního Bezpečnostního centra. Pod jednou značkou tak nabídne nejen produkty, ale i služby související s ochranou majetku a zdraví. Završil tak restrukturalizaci holdingu započatou loni, kdy investoval do nákupu předních poskytovatelů služeb pultu centrální ochrany, společností SV-Agency a Jablosec (dříve divize ADT Security Center společnosti Tyco International), které k dnešku fúzovaly do společnosti JABLOTRON SECURITY.

 „Našim cílem je nabídnut zákazníkovi kompletní ochranu. To znamená nejen důmyslnou techniku, ale i kvalitní a spolehlivé služby od jasně definovaného a spolehlivého dodavatele,“ říká Dalibor Dědek, ředitel holdingu Jablotron. 

V Česku se v této oblasti jedná o unikátní propojení výroby a poskytování následných služeb pod jednou značkou. 

Jablotron má v České republice síť téměř 3 tisíc certifikovaných montérů alarmů. Jeho Bezpečnostní centrum bude od začátku střežit více než 16 tisíc budov včetně domácností, podnikatelských prostor, institucí a úřadů. Výjezd v případě poplachu poskytuje více než stovka spolupracujících regionálních zásahových agentur.

JABLOTRON SECURITY a. s. má 183 zaměstnanců a v tuto chvíli střeží více než 16 000 objektů, z nichž se přibližně 75 % nachází v Praze a okolí. Společnost vznikla v listopadu fúzí sloučením společnosti JABLOSEC s.r.o. se společností SV-AGENCY a. s. a následním přejmenováním SV-AGENCY na JABLOTRON SECURITY. Obrat společností SV-Agency a Jablosec činil v roce 2010 dohromady 204 milionů Kč.

Vytisknout stránku

Poskytované služby Akční nabídka Partneři O společnosti Kontakty
© 2004-2014 JABLOTRON SECURITY a.s. Všechna práva vyhrazena.